Ohňostrojné příběhy

Naše ohňostrojné příběhy a ohňostroje můžete sledovat na městských a hradních slavnostech, silvestrovských oslavách, galavečerech, významných sportovních i kulturních událostech po celé naší republice. Objednat si nás můžete i pro soukromou či firemní akci - svatbu, ples, koncert či cokoliv jiného, ať venku či v interiéru. Zavolejte nám.

Naše ohňostrojné příběhy

Vítězný ohňostroj na přehlídce O meč svatého Václava v roce 2009 v Olomouci. Představení s názvem Rytířský epos popisuje těžký osud rytířů vydávajících se do bitev.

Ohňostrojné představení Vínovar pro krále z roku 2023 inspirované muzikálem Noc na Karlštejně odpovídá na otázku, jak by to vypadalo, kdyby víno vařil kouzelný ohňo-stroj. Spolupráce se Sdružením Bohém.

Ohňostrojné představení Zlá panna a rytíř Roland z roku 2009 ve spolupráci s Míšou Jadrnou, Sdružením Bohém a divadlem Kvelb.

Ohňostrojné představení Rytíř Roland o tom, jak se bájný rytíř zrodil a jak se dostal na věž liberecké radnice. Ve spolupráci se Sdružením Bohém v roce 2006.

Vítězný ohňostroj na přehlídce O meč svatého Václava v roce 2010 v Olomouci, představení Pocta Freddiemu Mercurymu. Hudba skupiny Queen.

Slavnostní ohňostroj na téma Pernštejnové v Prostějově v roce 2022. Příběh rodu vypráví Vratislav Druhý z Pernštejna. Spolupráce se Sdružením Bohém a Tech-pro.

Ohňostrojné představení Souboj rytíře Rolanda s drakem na Libereckém jarmarku  2007 ve spolupráci se Sdružením Bohém, divadlem Kvelb a Divadlem bez střechy.

Ohňostrojné představení Historie aneb Cesta do dějin lidstva. Ve spolupráci s Míšou Jadrnou v roce 2007.

Ohňostrojné představení Stroj času na historických slavnostech v roce 2022. Astrolog Johanes Kepler hledá pro Albrechta z Valdštejna jeho šťastnou hvězdu.

Ohňostrojné představení Zrození rytíře. Připravil Pyro & Art s.r.o. ve spolupráci s Míšou Jadrnou, Sdružením Bohém a divadlem Kvelb.

Ohňostrojné představení Pocta baronu Liebiegovi, zakladateli textilního průmyslu v Liberci, ve spolupráci se Sdružením Bohém.

Disputace Jana Amose Komenského a Albrechta Valdštejna na Valdštejnských slavnostech 2024

Valdštejnské slavnosti 2024