Ohňostroje a mnohem víc

Ohňostroje (i tiché ohňostroje)

Ohňostroje umíme kdykoliv a kdekoliv. Oslavovat se dá ve dne i v noci, venku i uvnitř, v každou roční dobu. I když si vzpomenete na poslední chvíli, naše nabídka je vždy stoprocentní: Každý ohňostroj navrhujeme dle typu akce, místa konání a publika v zájmu dosažení co nejvyšší míry vzrušení a zábavy. Ohňostroje neopakujeme, každý je ušit na míru zákazníka.

Cenu stanovíme po dohodě s vámi, na základě rozsahu ohňostroje a lokality (minimální cena, aby výsledek stál za to, je cca 25.000 Kč). Délka ohňostroje nemusí být rozhodujícím faktorem pro celkové vyznění show. Často, a to především v případě menších rozpočtů, je lepší kratší "nadupanější" ohňostroj, kdy je odpalováno více efektů současně, což umocní celkový zážitek diváků. Zvažujete ohňostroj? Zavolejte nám.

Ohňostrojné příběhy

Naší specialitou jsou ohňostrojné příběhy - divadelní představení připravená pro danou akci a propojená s pyrotechnickými efekty, případně i s ohňostrojem. Na zážitek z nich návštěvníci nezapomínají. Více o příbězích

Realizace po celé ČR

Děkujeme našim zákazníkům. Našimi profesionálními ohňostroji jsou doprovázeny sportovní i kulturní akce po celé České republice: oslavy významných výročí, městské slavnosti, galavečery či svatby, zahájení významných sportovních i kulturních událostí, firemní akce, silvestrovské oslavy a mnoho dalších. Zde pro představu některé z nich.

Více najdete v sekci Ohňostroje.
.

Specializovaná prodejna 

zábavní pyrotechniky

Naše specializovaná prodejna vám nabízí stovky výrobků, které mohou učinit váš večer nezapomenutelným zážitkem. I když naprostá většina laiků touží především po zpestření silvestrovských oslav, u nás si vyberete po celý rok. Právě to, že děláme "ohňostroje na klič", nám umožňuje udržovat po celý rok stejně širokou nabídku jako těsně před Silvestrem.

Chcete-li nakoupit přímo v naší prodejně, můžete si s námi schůzku domluvit telefonicky. Pro odběratele na živnostenský list nabízíme též velkoobchodní ceny. Sortiment zboží neustále aktualizujeme, takže velkoobchodní ceník vám zašleme na požádání.

Vybrané zboží vám můžeme i zaslat.

Pyro & Art s.r.o.

Čelakovského 33
779 00 Olomouc - Černovír
GPS: 49°36'44.11"N, 17°15'48.073"E
tel.: 777 656 248
pevná linka, u které moc nejsme, ale má i fax (pokud ještě víte, co to je): 585 412 061
(nutno dohodnout nákup předem)