Ohňostroje

OSTATNÍ STŘÍLEJÍ - MY ČARUJEME
Česky  *  English

Pyrotechnické efekty - divadelní představení

Divadlo to nemusí být jen klasická kamenná scéna, i když i ta umožňuje využití interiérových pyrotechnických efektů…

Divadlo může mít mnoho tváří a podob - efekty mohou umocnit nejen závěrečnou děkovačku umělců, ale mohou přispět i k impozantnímu vyznění jednotlivých scén.

Do arény nastupuje statečný gladiátor - proč mu nedodat záře ohnivými sloupy odrážejícími se v jeho výpravné zbroji…

Upálení čarodějnice se bez živého ohně a efektního černého dýmu určitě neobejde a chcete-li se zbavit slavného velitele pirátů kapitána Silvera, dopřejte mu hrdinnou smrt vhodnou pro vládce vod - vyšlete ho na voru na vodní hladinu a pak dejte rozkaz k zapálení ohnivé stěny, která ho zahalí navěky věků.

Příchod tajemných démonů noci si snad bez pyroefektů ani není možné představit. Tajemnou atmosféru však nabízí i denní scéna - stačí pár dobových kulis a dobře situovaný dým.

Ve večerním či nočním šeru tajemná rituální atmosféra způsobí, že divákům sledujícím obětování panny doslova běhá mráz po zádech.

Pokud potřebujete na jevišti ztvárnit zjevení anděla či řádění čerta, jsou na jedné straně něžné a na druhé straně ohnivé efekty ideálním řešením.

Pyrotechnické efekty mohou vítaně oživit i loutková představení - v tomto případě daly vyniknout technické dokonalosti Pinokia.

 

Kontakty:

Pyro & Art, s.r.o.
Čelakovského 33
779 00 Olomouc - Černovír

+420 777 656 248

+420 585 412 061 (tel./fax)

       Copyright © Pyro&Art s.r.o., IZON s.r.o., 2003 - 2024